Sensatiano

Personalizowane buty ślubne i taneczne wykonywane ręcznie w Polsce. Wybierz model, materiały i dodatki – my zajmiemy się całą resztą!
tel. 511 042 196
strona: https://sensatiano.eu

Godziny otwarcia:
Poniedziałki 11.00 – 16.00
Wtorek – Piątek 11.00 – 19.00
Soboty 10.00 – 15.00
Niedziele – nieczynne

ALMEDICO

Na I piętrze budynku 133 A mieści się firma Almedico, która świadczy innowacyjne usługi z zakresu diagnostyki całego organizmu , metodą klasycznego biorezonansu oraz  innowacyjną metodą badania bioenergii  metodą nieliniową  NLS  (jedyne takie miejsce w Krakowie !).

www.almedico.pl

tel.  +48 12 622 53 69;  +48 518 940 621

 

COFFEE & FOOD

Naturalnie, na miejscu , na wynos
Pysznie, smacznie, świeżo
Promocje i degustacje w lokalu

tel. 694 160 708

LEWIATAN

“Lewiatan Twój dobry sąsiad”

tel. 12 654-78-14

LUXIONA

Luxiona Oddział Kraków – to jeden z oddziałów polskiego producenta profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych, funkcjonujący na rynku od ponad 20 lat.
Zajmujemy się projektowaniem i aranżacją oświetlenia obiektów użyteczności publicznej, szkół, hoteli, galerii handlowych i innych (również prywatnych domów). Kompleks handlowo-usługowy Swoszowice Centrum także jest wyposażony w nasze oprawy oświetleniowe.

Zapraszamy do współpracy.

 

tel. 12 651 36 63

e-mail poludnie@luxiona.com

Myślnik

Myślnik to centrum edukacji skupiające wykwalifikowanych nauczycieli, pedagogów i artystów – specjalistów w swojej dziedzinie, kreatywnych ludzi z pasją, którzy kochają to, co robią i z entuzjazmem przekazują wiedzę innym. Oferujemy korepetycje, kursy oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych. Za naszą misję uważamy twórczy rozwój i wyrabianie pewności siebie.

www.myslnik.edu.pl

OPTYK O3

Kompleksowe usługi z zakresu okulistyki, optometrii oraz optyki.Kontakt:
tel. :  12 307 35 01
mail : salon@optykwkrakowie.pl

STOMATOLOGIA

Witamy w nowoczesnym Centrum Stomatologii zapewniającym szeroki zakres usług stomatologicznych. Specjaliści z zakresu Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją, Periodontologii, Stomatologii Dziecięcej oraz Chirurgii Stomatologicznej zadbają o najwyższa jakość przeprowadzanego leczenia.

Serdecznie zapraszamy

tel. 513 063 663

www.zielinska-herman.pl

!

Ubezpieczenia

Firma Master-Kam posiada szeroką ofertę ubezpieczeń samochodowych, domów, mieszkań oraz  firm. Posiadamy również ubezpieczenia turystyczne, które mogą się Państwu przydać w każdej podróży. Dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych posiadamy gamę ubezpieczeń z wszystkich liczących się na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dołożymy wszelkich starań i przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę ubezpieczenia w okolicy.
Zapraszamy od poniedziałku do soboty.
Partner DAMO
25 towarzystw ubezpieczeniowych

tel. 724-149-005

VERO

Firma VERO zajmuje się sprzedażą produktów z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej. Jesteśmy producentem przyłączy elastycznych o podwyższonych parametrach pracy. Oprócz własnej produkcji oferujemy szeroki asortyment produktów pochodzących z Włoch. Stawiamy na jakość.

Obsługujemy hurtownie, sklepy oraz instalatorów. Z nami możesz wykonać instalację grzewczą i sanitarną od A do Z.

www.vero-stg.pl

ZIELARNIA LAWENDA

Sklep zielarsko-medyczny „Zielarnia Lavenda”, z szerokim asortymentem   :

  • Zioła europejskie, amazońskie, chińskie
  • Suplementy  naturalne
  • Leki ziołowe
  • Soki, syropy, miody, owoce, nasiona, oleje, herbaty
  • Kosmetyki naturalne
  • Książki i czasopisma tematyczne

www.almedico.pl

Salon Fryzjerski Margaret

Salon fryzjerski MARGARET to miejsce , w którym możesz zadbać o piękny wygląd swoich włosów. Strzyżenie, farbowanie, pasemka, baleyage, czy prostowanie włosów to tylko podstawowe usługi które świadczymy.

Z przyjemnością stworzymy Twoją ślubną fryzurę czy upniemy koka na wieczorne przyjęcie. Nasz salon fryzjerski stawia na 100% zadowolenie naszych klientów. Dlatego każdy nasz fryzjer nieustannie podnosi swoje kwalifikację zawodowe i umiejętności.Pragniemy sprostać wszystkim Państwa wymaganiom.

Serdecznie zapraszamy.

tel. 784-817-141

TKANINOWA KRAINA

TKANINY, PASMANTERIA, RĘCZNIE SZYTE AUTORSKIE PROJEKTY

Szukasz pięknych tkanin, kreatywnych dodatków, a może po prostu potrzebujesz przyszyć guzik, nakleić łatkę na spodenki lub udekorować prezent?
Kompletujesz wyprawkę dla niemowlaka lub urządzasz pokój dla dziecka?
To jestem właśnie dla Ciebie!

Cudne nadruki, piękne kolory i wysokiej jakości tkaniny oraz ciekawe dodatki, wszystko w jednym miejscu. Można zakupić poszczególne elementy i stworzyć coś samemu lub wybrać wzór i zamówić gotowy projekt od Viga with Love.

Zapraszam!

tel. 507 692 397

www.vigawithlove.pl